KONST / Litografier / Färglitografi 7596083
nr 759 6083
Färglitografi
H Kajtorp, 282/450, signerad, -80, motivets mått: 44x34
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 maj 2012
kl 19:25:03
20/5 19:06:14
20/5 23:34:40